Викладач початкової школи, Заслужений вчитель України Лебедь Світлана Григорівна

 

У столиці створено ліцей Податкової та рекламної справи

В Голосіївському районі м. Києва створено ліцей податкової та рекламної справи № 21, учні якого пізнають ази податкових знань. Адже формування податкової культури у свідомості кожного громадянина відбувається з дитинства.Укр Рус 

Одним із напрямів діяльності податкової служби є робота з молоддю. Адже формування податкової культури у свідомості кожного громадянина відбувається з дитинства. В Голосіївському районі м. Києва створено ліцей податкової та рекламної справи № 21, учні якого пізнають ази податкових знань. Вони є частими гостями Національного університету Державної податкової служби України, викладачі якого розповідають школярам що таке податки, для чого потрібно їх сплачувати, на що спрямовують зібрані суми податків тощо.

 

Днями в ДПІ Голосіївському районі м. Києва відбулася спільна нарада щодо підготовки учнів ліцею до участі у конкурсі „Найрозумніший випускник 2011”, який проводиться щорічно Національним університетом Державної податкової служби України.

 

Участь в нараді брали начальник відділу масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПІ у Голосіївському районі м. Києва Ніна Діденко, директор ліцею податкової та рекламної справи № 21 Ірина Бабка, заступник директора з науково-методичної роботи Любов Панчук, викладач правознавства Тура Олена, головний держаний податковий інспектор відділу масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян Любов Бабич. Під час наради були присутні учні10-Б класу суспільно-гуманітарного профілю по правовому напрямку: Олексій Ярчевський, Григорій Гнідий та Антон Савчук.

 

Директор ліцею Ірина Бабка підвела підсумок роботи факультативу з основ податкових знань, зокрема, акцентувала увагу, що учні набули певних теоретичних знань з цього предмету і висловила побажання поєднати теоретичні знання на практиці.         

 

В свою чергу, начальник відділу масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПІ Ніна Діденко зазначила, що дуже важливим є те, що старшокласники податкового ліцею успішно і з цікавістю здобувають податкові знання, вони добре орієнтуються в податках, не залишаються осторонь суспільних проблем. „Вивчення податкового законодавства під час занять – це вклад у майбутнє, адже в перспективі людина, яка орієнтується у цій сфері, вже апріорі успішна у своїх починаннях у дорослому житті. Здобуті знання допоможуть визначитися і з вибором професії, так як податки торкаються усіх сфер нашої життєдіяльності. Участь у конкурсі дасть можливість школярам перевірити свої знання та поспілкуватися з однолітками” – підкреслила Ніна Діденко. 

 

Податківці повідомили присутнім, що набути практичних навичок та застосувати свої теоретичні знання учні можуть ставши, наприклад, волонтерами податкової служби. Наразі проходить щорічна кампанія декларування громадянами доходів, успіх якої залежить від якісної організації роз’яснювальної роботи з громадськістю.

 

Крім основних питань, на нараді обговорювались організація роботи з молоддю району, а саме проведення конкурсу „Податки очима дітей”. І на закінчення було підсумовано, що у дітей великий запас творчої енергії і головне завдання освітян і податківців – об’єднавши свої зусилля спрямувати її у правильне русло.

 

 

 

Викладач початкової школи Заслужений вчитель України Лебедь Світлана Григорівна

 Создан 06 июл 2011Проверить ТИЦ и PR тИЦ и PR сайта schoolteacher.io.ua PR-CY.ru статистика посещений