Викладач початкової школи, Заслужений вчитель України Лебедь Світлана Григорівна

 

Святкування Дня ліцею в Голосіївському районі столиці

20 травня святкував свій день народження ліцей Податкової і рекламної діяльності № 21, що знаходиться по вулиці Саксаганского, 64 в Голосіївському районі столиці.Укр Рус 

20 травня святкував свій день народження ліцей Податкової і рекламної діяльності № 21, що знаходиться по вулиці Саксаганского, 64 в Голосіївському районі столиці. Вік цього закладу досить молодий - всього один рік. Очолює ліцей директор досвідчений педагог - Ірина Петрівна Бабка.

 

На день народження, як прийнято, запрошують гостей. Від податківців Голосіївського району на урочистості присвячені Дню ліцею відвідали заступник начальника ДПІ в Голосіївському районі р. Києва Євгеній Конверский і начальник відділу масово-роз'яснювальної роботи і звернень громадян Ніна Діденко.

 

Першою привітала  своїх вихованців - Ірина Петрівна, з побажаннями процвітання, новими досягненнями в навчанні, перемогами на конкурсах.

 

З теплими поздоровленнями до ліцеїстів, учителів і гостей звернувся Євгеній Конверский : "Хочу привітати вас зі святом - Днем ліцею! Приємно, що саме в нашому районі знаходиться такий учбовий заклад. І хоча ліцей існує зовсім нещодавно, упевнений що громадську користь він вже приніс. Адже учні ліцею пізнають ази податкових знань, а формування податкової культури у свідомості кожного громадянина відбувається з дитинства. Хочу відмітити, - продовжив заступник начальника - что в Киеве даже не в каждой школе есть налоговые классы, а у нас целый лицей, изучающий налоговое дело. Поэтому налоговики района будут помогать ученикам учиться и набираться налоговых знаний.Мы всегда рады вас видеть в налоговой инспекции на мероприятиях які у нас проводяться: це дні відкритих дверей, "круглі столи" з молоддю. Бажаю учням добре вчитися, а учителям ставити відповідні відмітки. "Ніна Діденко передала в подарунок книги.

 

Учні, які брали участь в конкурсах олімпіадах і зайняли призові міста були нагороджені грамотами і вдячностями.

 

На закінчення свята усі ліцеїсти, учителі, гості взялися за руки і створили великий круг і випустили в небо червоні кулі.

 

День святкування залишив у школярів учителів і усіх гостей багато позитивних емоцій і вражень.

 

 

Фото

 

 

 

 

 

Викладач початкової школи Заслужений вчитель України Лебедь Світлана ГригорівнаСоздан 06 июл 2011Проверить ТИЦ и PR тИЦ и PR сайта schoolteacher.io.ua PR-CY.ru статистика посещений