Викладач початкової школи, Заслужений вчитель України Лебедь Світлана Григорівна

 

Свято "Останнього дзвоника” у ліцеї Податкової та рекламної діяльності №21

Закінчився навчальний рік, пролунав останній дзвоник. В кінці травня в усіх школах України свято – Свято останнього дзвоника.Укр Рус 

 

В кінці травня в усіх школах України свято – Свято останнього дзвоника. Закінчився навчальний рік, пролунав останній дзвоник . Останній він тільки для випускників.

 

Свято останнього дзвоника розпочалось і у ліцеї Податкової та рекламної діяльності № 4 з самого рання. Святково вдягнені ліцеїсти вишукувались на урочисту лінійку  ...

 

Для випускників – це останній дзвоник, дзвоник, який сповіщає їм про те, що дитинство закінчилось, а попереду доросле життя, яке ставитиме багато нових і складних випробувань у вирішенні яких вчителі вже не зможуть  допомогти.

 

Для першокласників останній дзвоник – це перехід до наступного класу, на нову сходинку „країни знань”, по якій ще багато років їх супроводжуватимуть вчителі ліцею.

 

Зі святом школярів та випускників привітали батьки, знайомі, вчителі, випускники ліцею минулих років, які також завітали на урочистості.

 

На свято також були запрошені і податківці Голосіївського району м. Києва в особі заступника начальника ДПІ – Євгена Конверського, начальника відділу масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян Ніни Діденко, представники з Голосіївської районної в м. Києві державної адміністрації .

 

Зі словами вітання звернулася до своїх вихованців директор ліцею Ірина Бабка. Випускникам 2011 року – побажала щасливої дороги в дорослому житті, а школярам добре відпочити влітку із натхненням взятись за навчання в новому навчальному році..

 

 

Заступник начальника ДПІ побажав нових досягнень в навчанні, веселих літніх канікул.

 

Урочистості з нагоди свята останнього дзвоника закінчились концертом вихованців ліцею. Випускники традиційно на алеї ліцею висадили зелені деревця на згадку про свій випуск.

 

фото: Свято "Останнього дзвінка"

 

ДПІ у Голосіївському районі м. Києва

 

 

Викладач початкової школи Заслужений вчитель України Лебедь Світлана Григорівна

 Создан 06 июл 2011Проверить ТИЦ и PR тИЦ и PR сайта schoolteacher.io.ua PR-CY.ru статистика посещений