Викладач початкової школи, Заслужений вчитель України Лебедь Світлана Григорівна

 

Обговорення перспектив співробітництва податківців і освітян за „круглим” столом

Засідання „круглого” столу відбулося в ліцеї Податкової та рекламної діяльності №21, що у Голосіївському районі м. Києва.Укр Рус 

  

 

Засідання „круглого” столу відбулося в ліцеї Податкової та рекламної діяльності №21, що у Голосіївському районі м. Києва. У заході прийняли участь від ДПІ у Голосіївському районі Ніна Діденко – начальник відділу масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян, від Національного університету ДПС України Ірина Прокопенко – Перший заступник завідуючого кафедри Податків та оподаткування, директор ліцею №21 Ірина Бабка та педагогічний колектив навчального закладу.

 

 

Розпочався захід з підведення підсумків роботи ліцею за 2010 – 2011 навчальний рік. Протягом навчального року учні приймали активну участь у конкурсах, вікторинах, які проводилися за ініціативою університету це – „Пошуки нових знань”, „Найрозумніший випускник 2011” персональний приз отримала учениця ліцею Архіпчук Олена „За оригінальне мислення”. У Всеукраїнському конкурсі дитячої творчості „Податки – очима дітей” на районному рівні ліцеїсти у номінаціях „Художні твори” та „Декоративно-прикладне мистецтво” зайняли перші місця. Під час проведення заходу також розглядалися питання щодо організації роботи в наступному навчальному році, перспективи в подальшій співпраці ДПІ у Голосіївському районі, ліцею Податкової та рекламної діяльності та Національного університету ДПС України, координації роботи в навчальному процесі факультативу з основ податкових знань тощо.

 

  

Були обговорені пропозиція щодо ефективної співпраці.

 

Ірина Бабка на закінчення заходу висловила свою думку проте, що робота з учнями – майбутніми платниками податків це – один з важливих напрямів просвітницької роботи, як і для вчителів так і для податківців загалом. 

 

 

 

  

 

ДПІ у Голосіївському районі м. Києва

 

 

 

Викладач початкової школи Заслужений вчитель України Лебедь Світлана Григорівна

 Создан 06 июл 2011Проверить ТИЦ и PR тИЦ и PR сайта schoolteacher.io.ua PR-CY.ru статистика посещений